Fıyat ve Kargo

www.neweranfl9fifty.com, dünyanın hemen her yerinde mutlu bir şekilde ekspres posta (EMS), DHL ve diğer nakliye seçenekleri sunmaktadır. Müşterilerimizi kurtarmak için, tüm ürünler hızlı bir şekilde teslim edilir. Paket, sipariş onayının ardından 12 saat içinde gönderilecektir. Takip numarası ve URL'ler e-posta adresinize gönderilecektir, bu nedenle ödeme sırasında e-posta adresinizin geçerli olduğundan emin olun. Genellikle, paketi gönderdikten sonra teslimat 4-5 iş günü sürecektir.

Not: Teslim süreleri hafta içi, hafta sonları ve tatil günlerine göre hesaplanmaktadır. Gümrük yetkilileri tarafından yapılan siparişlerdeki gecikmelerden depo sorumlu tutulamaz. Ek olarak, ambalajlamadan alınan herhangi bir ithalat vergisi veya ücreti alıcıya aittir.

İade Koşulları Sipariş edilen tüm ürünler, burada seçtiğiniz sağdaki öğelerdir. Paketi doğru siparişten söz ediyoruz. İade hakkı olan ürünleri iade ediyorsanız: İade edilen tüm ürünler ücretsiz değiştirme ücretine tabidir. Kargo ücreti iade edilmez. İade gönderme veya doğru sipariş paketini değiştirme masraflarını karşılamıyoruz, nakliye ve taşıma masraflarından siz sorumlusunuz. Ek olarak, kayıp gönderilerden sorumlu olamayacağımızdan, kendi güvenliğiniz için izleme ve sigorta eklemenizi öneririz. İade edilen tüm ürünler, bizimle iletişime geçtikten sonra e-postada verilen teslimat adresine gönderilmelidir!

Değişim Politikası Orijinal gönderim tarihinden itibaren 30 gün içinde farklı boyut ve renkteki değişimleri kabul edeceğiz. Siparişinizi belirlemek için bize ulaşın; ekip üyelerimizden biri size yardımcı olacaktır. Bize ulaşın Öğeleri farklı bir stille değiştirmek isterseniz, geri dönüş için öğeleri (geri dönüş politikası uyarınca) iade etmeli ve tercih ettiğiniz stil için yeni bir sipariş vermelisiniz.

Eşyaları iade etmeden önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Bize gönderilen tüm ürünler orijinal durumlarında olmalıdır, yani kullanılmamış, değiştirilmiş veya yıkanmış, tüm etiketler yapıştırılmış. Aşınmış veya kirli ürünler size iade edilecektir.

Gönderilerin nakliye masraflarını karşılamıyoruz, size iade nakliye masraflarından ve size geri gönderilen nakliye ve nakliye masraflarından siz sorumlusunuz. Kayıp gönderilerden sorumlu tutulamayacağımızdan, güvenliğiniz için bize ürün gönderirken izleme ve sigorta eklemenizi öneririz. Kargo ücreti iade edilmez.

İptalin sona ermesi İptal, sipariş gönderilmeden önce yapılmalıdır. Siparişinizi verdikten sonraki 12-24 saat içinde tüm siparişleri en kısa sürede işleme koyduğumuz için, siparişinizi verdikten sonra her zaman iptal edemeyiz. Umarım bu kritik anda anlarsın Siparişinizi verdikten sonra yapılan iptal talepleri iade politikamıza uygun olarak ele alınmayacaktır. İptal politikamıza göre, siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, ödemekten muaf tutulacaksınız. Siparişle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bir e-posta gönderin.

geri